Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Filmovi & Serije na TV

  1. #1
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default Filmovi & Serije na TV

    Filmovi

    petak, 5. jun 2009.



    08:30 Pink Kids Film
    09:00 Pink Film: Orkestar jedne mladosti
    10:50 RTV 1 Crtani film
    11:25 FOX Film: Dodir sudbine
    12:45 HBO Filmovi i zvezde
    14:00 RTS 2 Grad kriminalaca, film
    14:55 OBN Prazne priče, film
    15:00 Metropolis Film ®
    15:10 Pink Kids Filmski obračun
    16:02 Pink Kids Film: Arči
    21:00 Avala Domaći film
    21:40 Košava Film: Izgubljeni Kapone
    22:00 Pink Kids Film: Prijatelji na moru
    22:00 Metropolis Film
    22:36 RTS 2 Čavka, domaći film
    23:10 OBN Prazne priče, film




    Serije

    petak, 5. jun 2009.



    06:15 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi ®
    07:30 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    07:54 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 RTS 2 Šumska škola, serija
    08:25 RTS 2 Tri medveda, animirana serija
    08:40 RTV 1 Rezovi, serija ®
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    09:00 Kanal D Slatki i umiljati, dok. serija
    10:00 RTV 1 Profajler, serija ®
    10:00 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi ®
    10:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:24 Pink Kids Serija: Oggi
    10:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    11:00 Avala Serija: Osveta
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:11 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    12:00 Pink Serija: Rubi
    12:30 Pink Kids Serija: Yattaman
    12:30 RTS 1 Zločinački umovi, serija ®
    13:00 OBN Nikita, serija
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    13:35 RTV 1 Eliza iz Rivombroze, serija
    14:05 FOX Serija: Svi mrze Krisa ®
    14:30 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    16:00 Pink Zauvek zaljubljeni, serija
    16:00 Kanal D Deca otkrivaju istoriju, dok. serija
    16:00 Film+ Serija: South Park
    16:03 RTS 1 Bolji život, serija ®
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    17:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:10 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi
    17:25 RTV 1 Rezovi, serija
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:30 B92 Serija: Dobre namjere
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:20 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:30 Pink Anali, serija
    18:40 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    19:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    19:35 B92 Crtana serija: Sunđer Bob Kockalone
    20:00 Pink Seljaci, serija
    20:05 RTS 1 Bolji život, serija
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:35 RTV 1 Frejžer, serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:00 Film+ Serija: South Park
    21:00 RTS 2 Alijas, američka serija
    21:00 RTV 1 Zlatno tele, serija
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:00 B92 Dok. serija: Ko je ubio Antu Markovića
    22:05 RTS 1 Korleone, italijanska serija
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Gavin & Stacy
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:45 Pink Serija: Alo, alo
    23:45 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®

  2. #2
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    subota, 6. jun 2009.



    08:14 RTS 2 Divlji dečaci 3, nemački film za decu
    08:15 HRT 1 Bijelo pero, američki film
    08:50 RTV 1 Crtani film
    09:00 B92 Film: Pravi konj za Deni
    10:00 Enter Crtani filmovi
    12:00 Metropolis Filmski specijal
    13:10 RTV 1 Stari rendžeri jašu, film
    14:00 B92 Film: Soba smrti
    14:15 Avala Film: Sumnjivo lice
    15:00 FOX Film: Tajna porodičnog blaga
    15:15 RTV 1 Crtani film
    16:00 Pink Film: Mis tajni agent
    18:50 Enter Crtani filmovi
    19:30 Košava Film: Osvajanje slobode
    20:00 Metropolis Filmski specijal
    20:00 Enter Film: Endžel i Džo
    20:05 RTV 1 Dug put do kuće, film
    20:15 HRT 1 Munja, hongkonški film
    21:00 FOX Film: Akcija Tigar
    21:00 B92 Film: Bibliotekar 3
    21:30 OBN Sudbina je rekla svoje, film
    22:32 Pink Kids Film
    22:35 RTS 1 Bond na RTS: Dijamanti su večni, film
    22:45 FOX Film: Krovovi
    23:30 Avala Film: Trougao 2
    23:30 Pink Film: Jedini
    00:00 TV1000 Film za odrasle
    00:05 HRT 1 Filmski maraton: Dobro čuvane laži, film
    00:20 Košava Erotski film
    00:30 B92 Film: Povratak u školu strave
    00:45 RTV 1 Dug put do kuće, film ®
    01:15 Pink Film: Obogati se ili umri pokušavajući
    01:45 Fashion TV Fashion & Film
    01:50 HRT 1 Filmski maraton: Bijelo pero, film
    02:00 TV1000 Film za odrasle
    02:00 Metropolis Film: Ludačka košulja
    03:15 Avala Film: Trougao 2 ®
    03:30 Pink Film ®
    04:00 Spektrum Film: Lantana
    05:00 Pink Film ®
    05:00 Avala Film: Sumnjivo lice ®
    05:30 HBO Filmovi i zvezde


    Serije

    subota, 6. jun 2009.



    07:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    07:25 B92 Crtana serija: Dora istražuje
    07:50 B92 Crtana serija: Dora istražuje
    08:05 RTV 1 Zlatno tele, serija ®
    08:15 B92 Crtana serija: Trnavčevići u divljini
    08:50 HRT 2 Dinosapiens, serija za djecu
    09:25 RTV 1 Pustolovine Marka i Maje, crtana serija
    09:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:05 RTV 1 Profajler, serija ®
    10:05 Studio B Serija: Porodica Serano
    10:41 Pink Kids Serija: Oggi
    10:45 HRT 2 Gimnazija, serija za mlade
    11:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    11:00 B92 Serija: Sve će biti dobro ®
    11:29 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:30 HRT 2 Yellowstone: Jesen, dok. serija
    12:05 B92 Serija: Dobre namjere ®
    12:15 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    12:18 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    13:28 Pink Kids Serija: Yattaman
    14:25 RTV 1 Divlja stvorenja, serija
    15:58 RTS 1 Selo gori, a baba se češlja, tv serija ®
    16:00 Kanal D Čarli Čaplin, igrana serija
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    17:00 Avala Serija: Osveta
    17:20 RTV 1 Eliza iz Rivomboze, serija
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    18:05 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:40 Pink Kids Serija: Oggi
    19:00 RTV 1 Tarzan, serija
    19:31 Pink Kids Serija: Širli Holms
    20:00 Studio B Serija: Ljubavnici i tajne
    20:00 Pink Kašmirska mafija, serija
    20:00 Kanal D Slatki i umiljati, dok. serija
    20:00 Avala Serija: Živa vatra
    20:00 RTS 2 Umetnost Španije, obrazovna serija
    20:05 B92 Serija: Ljudi sa Menhetna
    20:17 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    21:28 Pink Kids Serija: Yattaman
    21:35 RTV 1 Frejžer, serija
    22:35 Enter Serija: Nastrane priče
    22:45 HRT 2 Bitange i princeze 2, serija
    22:50 Ultra Serija: Felisiti
    23:35 Ultra Serija: Kad si otišla
    00:00 RTV 1 Profajler, serija ®
    00:00 Ultra Serija: Majstori horora
    00:10 Studio B Serija: Ljubavnici i tajne
    00:50 RTS 1 Braća po oružju, američka serija

  3. #3
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    nedelja, 7. jun 2009.



    07:00 B92 Film: Pravi konj za Deni ®
    07:45 HRT 2 Cliffordov zbilja veliki film, anim.film
    08:00 Avala Film: Vetar u vrbaku
    08:00 Enter Crtani filmovi
    08:30 B92 Crtani film: Trnavčevići u divljini
    08:30 FOX Crtani film
    10:15 Enter Film: Endžel i Džo
    10:45 Pink Film: Lep dan za vešanje
    10:50 HBO Filmovi i zvezde
    11:15 FOX Film: Tajna porodičnog blaga ®
    13:00 RTV 1 Stari rendžeri opet jašu, film
    14:00 B92 Film: Bibliotekar 3 ®
    14:50 RTV 1 Crtani film
    15:15 Avala Film: Savamala
    15:50 HRT 1 Victor, Victoria - američki film
    16:00 Enter Film: Drug predsednik centarfor
    16:10 FOX Film: Akcija Tigar ®
    16:46 RTS 1 Kratko vreme, američki film
    18:05 HRT 1 Bračka priča, dokumentarni film
    19:15 RTV 1 Crtani film
    20:05 HRT 2 Neženja, američki film
    21:00 FOX Film: Tumbston
    21:08 RTS 1 Zaposlena devojka, američki film
    21:30 OBN Zadnji veliki ratnik, film
    22:29 Pink Kids Film
    23:10 RTV 1 Odiseja filma
    23:30 Avala Film: Savamala ®
    23:40 HRT 1 Filmski klub: Najduži dan, film




    Serije

    nedelja, 7. jun 2009.



    06:55 HRT 2 Dexterov laboratorij, crtana serija
    07:00 Avala Serija: Živa vatra
    07:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    07:20 HRT 2 Lockie Leonard, serija za djecu
    09:28 Pink Kids Serija: Spiderman
    09:35 RTV 1 Pustolovine Marka i Maje, crtana serija
    10:00 Kanal D Čudesne životinje, dok. serija
    10:05 Studio B Serija: Porodica Serano
    10:17 Pink Kids Serija: Oggi
    11:00 B92 Serija: Dobre namjere ®
    11:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    11:27 Pink Kids Serija: Širli Holms
    12:10 HRT 2 Hannah Montana, serija za mlade
    12:15 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    12:16 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    12:30 Kanal D Deca otkrivaju istoriju, dok. serija
    12:35 HRT 2 Tree Hill 5, serija za mlade
    13:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    14:05 RTV 1 Divlja stvorenja, serija
    15:05 Studio B Serija: Ljubavnici i tajne
    15:40 RTS 1 Ulica lipa: Gošća, tv serija
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    16:30 B92 Serija: Ljudi sa Menhetna ®
    17:00 Kanal D Čudesne životinje, dok. serija
    17:20 RTV 1 Profajler, serija
    17:26 Pink Kids Serija: Spiderman
    18:05 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:14 Pink Kids Serija: Oggi
    18:50 RTV 1 Tarzan, serija
    19:00 FOX Serija: Grom u Raju
    19:29 Pink Kids Serija: Širli Holms
    20:15 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    21:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    21:15 HRT 1 Stipe u gostima 2, TV serija
    22:30 RTV 1 Na lepom plavom Dunavu, serija
    22:50 Ultra Serija: Felisiti
    23:20 RTS 1 Bekstvo iz zatvora, američka serija
    23:35 Ultra Serija: Kad si otišla

  4. #4
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    utorak, 9. jun 2009.



    08:31 Pink Kids Film
    09:15 Pink Domaći film: Zaseda
    10:15 HRT 1 David Beckham: Novi počeci, dok. film
    11:05 HRT 1 Velike filmske ljepotice: C. Cardinale
    11:25 FOX Film: Rudnici kralja Solomona ®
    11:30 HRT 2 Nevjerojatna gospođica C., film
    14:00 RTS 2 Izgnanici iz Poket Fleta, film
    14:55 OBN Twister, film ®
    15:00 Metropolis Film ®
    16:00 RTV 1 Crtani film
    16:09 Pink Kids Film: Beti u svemiru
    18:35 HRT 2 Crtani film
    21:00 Metropolis Film
    21:00 B92 Film: Slučajni špijuni
    21:00 FOX Film: Poslednji maršal
    21:10 Košava Film: Čovek sa zlatnom rukom
    21:30 OBN Na meti mafije, film
    22:00 Pink Kids Film
    22:00 Fashion TV Fashion & Film
    00:00 OBN Twister, film ®
    00:00 TV1000 Film za odrasle
    00:12 Pink Kids Film
    00:45 Pink Film: Panamski krojač
    01:15 RTS 1 Superkros, američki film
    02:00 TV1000 Film za odrasle
    02:40 Pink Film: Zauvek izgubljeno dete
    04:00 Pink Film: Panamski krojač ®
    04:00 Spektrum Film: Čovek sa gvozdenom maskom


    Serije

    utorak, 9. jun 2009.



    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 Avala Serija: Osveta
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 HRT 2 Ranč kod Pikove sedmice, serija za djecu
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:40 RTV 1 Rezovi, serija ®
    08:45 HRT 2 Beverly Hills 10., serija
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:50 RTV 1 Profajler, serija ®
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:00 HRT 2 Na prvi pogled, serija za mlade
    10:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:16 RTS 2 Gomboce, animirana serija
    10:24 Pink Kids Serija: Oggi
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:45 RTV 1 Heroj našeg doba, serija ®
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    11:05 RTS 1 Alijas, američka serija
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:11 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    11:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    12:31 Pink Kids Serija: Yattaman
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    13:35 RTV 1 Eliza iz Rivombroze, serija
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:13 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    15:50 HRT 2 U uredu 3, humoristična serija
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:00 Pink Serija: Ljubav je zauvek
    16:00 Film+ Serija: South Park
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    16:15 RTS 1 Bolji život, serija ®
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    17:05 HRT 2 Monk 4, serija
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 RTV 1 Dobrodošli u zgradu kapetan, serija
    17:30 B92 Serija: Dobre namjere
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:10 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 Pink Anali, serija
    18:40 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:55 Enter Serija: Čarli Čaplin
    19:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:19 RTS 2 Šumska škola, serija za decu
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    19:35 B92 Crtana serija: Sunđer Bob Kockalone
    20:00 Enter Serijal o životinjama
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:10 RTS 1 Bolji život, tv serija
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    21:00 Film+ Serija: South Park
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
    21:00 RTS 2 Alijas, američka serija
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:30 RTV 1 Na lepom plavom Dunavu, serija ®
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:05 HRT 2 Lopov, serija
    23:05 RTS 1 Zločinački umovi, serija
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
    23:50 HRT 1 Dosjei X (8), serija
    00:00 Ultra Serija: Fast Show
    00:00 HRT 2 Zovem se Earl 3, serija
    00:00 RTV 1 Profajler, serija ®
    00:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti ®
    00:00 B92 Serija: Doktor Haf
    00:00 Pink Serija: Alo, alo
    00:20 Košava Sponzoruše, serija
    00:29 RTS 1 Čovek koji ne postoji, serija
    00:45 RTV 1 Časni ljudi, serija ®
    01:00 Studio B Serija: Holiouks
    01:20 HRT 1 Lopov, serija
    02:10 HRT 1 Zovem se Earl 3, humoristična serija
    02:30 Avala Serija: SMS ®
    02:30 HRT 1 Monk 4, serija
    03:15 Avala Serija: Osveta ®
    03:30 FOX Serija: Dosije FBI ®
    05:30 FOX Serija: Dosije FBI ®

  5. #5
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    sreda, 10. jun 2009.



    08:29 Pink Kids Film
    09:15 Pink Film: Crveno klasje
    10:15 HRT 1 Koliko teži jedan oblak, dok. film
    10:25 HRT 2 Istina o Jane, američki film
    10:45 RTV 1 Crtani film
    11:00 Enter Crtani Film
    11:25 FOX Film: Poslednji maršal ®
    13:00 B92 Film: Slučajni špijuni ®
    14:00 RTS 2 Slomljeno koplje, američki film
    14:55 OBN Sudbina je rekla svoje, film ®
    15:00 Metropolis Film ®
    15:58 Pink Kids Film: Čudesni Zoro
    16:00 RTV 1 Crtani film
    19:10 Enter Crtani Film
    19:15 HRT 2 Crtani film
    20:05 HRT 2 Dva stara galeba, američki film
    20:55 Avala Film: Kobra
    21:00 FOX Film: Ko je ta devojka?
    21:00 B92 Film: Poljubac zmaja
    21:30 OBN RPM, film
    21:50 RTS 2 Majčino srce, američki film
    22:00 Metropolis Film
    22:00 Fashion TV Fashion & Film
    00:00 OBN Na meti mafije, film ®
    00:00 Avala Film: Kobra ®
    00:00 TV1000 Film za odrasle
    00:10 Pink Kids Film
    00:15 RTS 2 Slomljeno koplje, američki film ®
    01:00 Pink Film: Mediteranska mafija
    01:15 RTS 1 Jerihonska groznica, film
    01:45 Fashion TV Fashion & Film
    02:00 TV1000 Film za odrasle
    02:20 Košava Film: Čovek sa zlatnom rukom ®
    02:40 Pink Film: Sedam devojaka
    04:10 Pink Film: Mediteranska mafija ®
    05:30 HBO Filmovi i zvezde



    Serije

    srijeda, 10. jun 2009.



    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    07:00 Avala Serija: Osveta
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:00 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi ®
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:20 HRT 2 Ranč kod pikove sedmice, serija za djecu
    08:30 Enter Serija: Izlog Strasti ®
    08:40 RTV 1 Dobrodošli u zgradu kapetan, serija ®
    08:45 HRT 2 Beverly Hills 10., serija
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:08 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    09:32 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    09:57 RTS 2 Šumska škola, serija
    10:00 HRT 2 Na prvi pogled, serija za mlade
    10:00 Film+ Serija: Nastrane priče
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:00 RTV 1 Profaljer, serija ®
    10:04 RTS 2 Ružno pače, animirana serija
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:23 Pink Kids Serija: Oggi
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:10 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    12:30 Pink Kids Serija: Yattaman
    12:45 RTS 1 Zločinački umovi, serija ®
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    13:35 RTV 1 Eliza iz Rivombroze, serija ®
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:05 FOX Serija: Svi mrze Krisa ®
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    14:30 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    15:00 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 Film+ Serija: Stjuardese
    15:03 RTV 1 Tarzan, serija ®
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:00 Pink Serija
    16:00 Kanal D Čarli Čaplin, igrana serija
    16:00 Film+ Serija: South Park
    16:03 RTS 1 Bolji život, serija ®
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    16:20 HRT 2 U uredu 3, humoristična serija
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:40 HRT 2 Prijatelji 1, humoristična serija
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:05 HRT 2 Monk 4, serija
    17:10 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 RTV 1 Dobrodošli u zgradu kapetan, serija
    17:30 B92 Serija: Dobre namjere
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:00 Enter Serija: Izlog Strasti
    18:10 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 Pink Anali, serija
    18:41 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:55 Enter Serija: Čarli Čaplin
    19:05 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    19:30 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    19:35 B92 Crtana serija: Sunđer Bob Kockalone
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:00 Film+ Serija: South Park
    21:00 RTS 2 Alijas, američka serija
    21:00 HRT 1 Luda kuća 4., TV serija
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:15 HRT 2 Zakon i red: Zločinačke nakane 2, serija
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:05 RTS 1 Zločinački umovi, serija
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:10 Košava Sponzoruše, serija
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
    23:40 HRT 2 Pepper Denis, serija
    23:55 HRT 1 Dosjei X (8), serija
    00:00 RTV 1 Profajler, serija ®
    00:00 B92 Serija: Doktor Haf
    00:00 Ultra Serija: Fast Show
    00:15 Pink Serija: Alo, alo
    00:28 RTS 1 Čovek koji ne postoji, serija
    00:45 RTV 1 Časni ljudi, serija ®
    01:00 Studio B Serija: Holiouks
    01:25 HRT 1 Zakon i red: Zločinačke nakane 2, serija
    02:10 HRT 1 Monk 4, serija
    02:45 Avala Serija: SMS ®
    03:30 Avala Serija: Osveta ®
    03:40 FOX Serija: Dosije FBI ®
    05:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®

  6. #6
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    četvrtak, 11. jun 2009.



    08:30 Pink Kids Film
    10:15 HRT 1 Otkrivena Kina, dokumentarni film
    10:45 RTV 1 Crtani film
    11:00 HRT 1 Otkrivena Kina, dokumentarni film
    11:00 Enter Crtani Film
    11:25 FOX Film: Ko je ta devojka? ®
    13:05 B92 Film: Poljubac zmaja ®
    13:50 RTS 2 Čovek zvani hrabrost, film
    14:55 OBN RPM, film ®
    15:00 Metropolis Film ®
    15:35 HRT 1 Vugljenari, dokumentarni film
    16:00 RTV 1 Crtani film
    16:04 Pink Kids Film: Ostrvo s blagom
    17:30 Fashion TV Fashion & Film
    19:00 Enter Crtani Film
    19:00 Fashion TV Fashion & Film
    19:10 HRT 2 Crtani film
    20:05 HRT 2 Dave, američki film
    20:30 Fashion TV Fashion & Film
    20:55 RTS 1 Dan nezavisnosti, film
    21:30 OBN The Passage, film
    22:00 Metropolis Film
    23:30 Pink Film: Telo kao štit
    23:40 RTS 2 Čovek zvani hrabrost, film ®


    Serije

    četvrtak, 11. jun 2009.



    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    07:00 Avala Serija: Osveta
    08:00 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi ®
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:20 HRT 2 Ranč kod Pikove sedmice, serija za djecu
    08:30 Enter Serija: Izlog Strasti ®
    08:40 RTV 1 Dobrodošli u zgradu kapetan, serija ®
    08:45 HRT 2 Beverly Hills 10., serija
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    09:00 Kanal D Čarli Čaplin, igrana serija
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:08 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    09:32 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    09:45 Pink Serija: Alo, alo ®
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    09:57 RTS 2 Šumska škola, serija
    10:00 RTV 1 Profajler, serija ®
    10:00 Film+ Serija: Stjuardese
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:04 RTS 2 Holini heroji, serija
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:24 Pink Kids Serija: Oggi
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:11 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    12:30 Pink Kids Serija: Yattaman
    12:45 RTS 1 Zločinački umovi, serija ®
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    13:35 RTV 1 Eliza iz Rivombroze, serija ®
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:05 FOX Serija: Svi mrze Krisa ®
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    14:30 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    14:55 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 Film+ Serija: Stjuardese
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:08 RTV 1 Pustolovine Marka i Maje, crt. serija ®
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    16:00 Film+ Serija: South Park
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:00 Kanal D Slatki i umiljati, dok. serija
    16:00 Pink Serija
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    16:20 HRT 2 U uredu 3, humoristična serija
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:40 HRT 2 Prijatelji 1, humoristična serija
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 Film+ Serija: Moja slatka debeljuca
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:05 HRT 2 Monk 4, serija
    17:10 Avala Dok. serija: Odakle nam dolazi
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 RTV 1 Dobrodošli u zgradu kapetan, serija
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:30 B92 Serija: Dobre namjere
    17:54 Pink Kids Serija: Oggi
    18:00 Enter Serija: Izlog Strasti
    18:10 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 Pink Anali, serija
    18:30 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    18:43 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:55 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    18:55 Enter Serija: Čarli Čaplin
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:06 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:21 RTS 2 Šumska škola, serija
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    19:35 B92 Crtana serija: Sunđer Bob Kockalone
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:10 RTS 1 Bolji život, serija
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    20:55 Avala Serija: Krajnja sila
    21:00 Film+ Serija: South Park
    21:00 RTS 2 Alijas, američka serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    21:55 Avala Serija: Krajnja sila
    22:00 B92 Serija: Prljava značka
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    23:00 Pink Serija: Alo, alo
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:25 RTS 1 Zločinački umovi, serija
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
    23:55 HRT 1 Dosjei X (8), serija

  7. #7
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    utorak, 23. jun 2009.



    08:31 Pink Kids Film
    09:15 Pink Film: Dvoboj za južnu prugu
    10:15 HRT 1 Hubble i nakon njega, dok. film
    11:05 HRT 1 Velike filmske ljepotice, dok. serija
    11:25 FOX Film: Crna ruža ®
    13:25 HRT 1 Slomljeno koplje, film
    13:35 RTV 1 Neka druga istina, film ®
    14:00 RTS 2 Lov na grizlija Adamsa, film
    16:00 RTV 1 Crtani film
    16:09 Pink Kids Film: Beti u svemiru
    16:10 HBO Comedy Filmovi i zvezde
    17:45 RTV 1 Crtani film
    19:20 HRT 2 Crtani film
    20:45 HRT 1 Neobično oružje: Sile osovine, dok. film
    21:00 FOX Film: Kal osvajač
    21:00 B92 Film: Sam u tami
    21:30 OBN Kralj New Yorka, film
    22:00 Fashion TV Fashion & Film
    22:00 Pink Kids Film
    22:10 Košava Film: Oslobođeni Herkules
    23:25 HRT 2 Laži i prijevare, film
    00:00 TV1000 Film za odrasle
    00:00 OBN Frida, film ®
    00:00 RTS 2 Lov na grizlija Adamsa, film ®
    00:12 Pink Kids Film
    00:45 Pink Film: Propovednik
    01:30 RTS 1 Ubilačke namere, film
    02:00 TV1000 Film za odrasle
    02:30 Pink Film: Ljubav i revolver
    04:00 Spektrum Film
    04:00 Pink Film: Propovednik ®


    Serije

    utorak, 23. jun 2009.



    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    07:00 Avala Serija: Osveta
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 HRT 2 Ranč kod Pikove sedmice, serija za djecu
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:40 RTV 1 Tarzan, serija
    08:45 HRT 2 O.C. 4, serija za mlade
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:08 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    09:32 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    09:50 RTV 1 Profajler, serija ®
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    09:58 RTS 2 Šumska škola, serija
    10:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 09
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:04 RTS 2 Gomboce, animirana serija
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:24 Pink Kids Serija: Oggi
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:45 RTV 1 Heroj našeg doba, serija ®
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:00 Film+ Serija: Pljačka u sred dana
    11:05 HRT 1 Velike filmske ljepotice, dok. serija
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:11 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    11:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    12:31 Pink Kids Serija: Yattaman
    12:45 RTS 1 Zločinački umovi, serija ®
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 10
    15:05 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:00 Film+ Serija: South Park ep. 036
    16:00 Pink Serija: Ljubav je večna
    16:03 RTS 1 Bolji život, serija ®
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    16:20 HRT 2 Dragi Johne 1, serija
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:40 HRT 2 Prijatelji 1, serija
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 HRT 2 Prijatelji 1, serija
    17:00 Film+ Serija: Pljačka u sred dana
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 RTV 1 Otkačena plavuša, serija
    17:25 HRT 2 Carstvo, serija
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:10 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    18:30 Pink Anali, serija
    18:40 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:55 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    19:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:21 RTS 2 Šumska škola, serija
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:05 HRT 2 Holding, TV serija
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    21:00 Film+ Serija: South Park ep. 037
    21:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
    21:00 RTS 2 Alijas, američka serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:10 HRT 2 Lopov, serija
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:05 HRT 2 Lopov, serija
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:00 HRT 2 Zovem se Earl 3, serija
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
    23:35 RTS 1 Zločinački umovi, serija
    23:45 HRT 1 Dosjei X (8), serija
    00:00 Pink Serija: Alo, alo
    00:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti ®
    00:00 Ultra Serija: Fast Show
    00:05 B92 Serija: Džeriko
    00:05 RTV 1 Profajler, serija ®
    00:20 Košava Sponzoruše, serija
    00:38 RTS 1 Moćniji od države, engleska serija
    00:50 RTV 1 Časni ljudi, serija ®
    01:00 Studio B Serija: Holiouks
    01:15 HRT 1 Lopov, serija
    02:05 HRT 1 Lopov, serija
    02:30 Avala Serija: SMS ®
    02:55 HRT 1 Zovem se Earl 3, serija
    03:15 Avala Serija: Osveta ®
    03:15 HRT 1 Carstvo, serija
    03:30 FOX Serija: Dosije FBI ®
    05:30 FOX Serija: Dosije FBI ®
    05:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    05:35 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija (®

  8. #8
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    srijeda, 24. jun 2009.



    08:29 Pink Kids Film
    09:15 Pink Film: Crveni udar
    10:15 HRT 1 Svemirska postaja i iza nje, dok. film
    10:35 B92 Film: Sam u tami ®
    10:45 RTV 1 Crtani film
    11:25 FOX Film: Kal osvajač ®
    12:35 HBO Filmovi i zvezde
    13:15 RTV 1 Čuvari planete , film
    13:25 HRT 1 Pirati silicijske doline, film
    13:35 RTV 1 Neka druga istina, film ®
    14:00 RTS 2 Dolazila je sredom, film
    15:58 Pink Kids Film: Čudesni Zoro
    16:00 RTV 1 Crtani film
    17:45 RTV 1 Crtani film
    19:10 HRT 2 Crtani film
    21:00 FOX Film: Puste želje
    21:00 Metropolis Film
    21:00 B92 Film: Tornado
    21:00 Avala Film: Nikolasov dar
    21:30 OBN Jesi li usamljena večeras, film
    22:00 RTS 2 Pepeljuga: Istinita priča, film
    22:00 Fashion TV Fashion & Film


    Serije

    srijeda, 24. jun 2009.



    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    07:00 Avala Serija: Osveta
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 HRT 2 Ranč kod pikove sedmice, serija za djecu
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:40 RTV 1 Tarzan, serija
    08:45 HRT 2 O.C. 4, serija za mlade
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:08 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    09:32 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    09:58 RTS 2 Šumska škola, serija
    10:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 10
    10:00 RTV 1 Profaljer, serija ®
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:03 RTS 2 Ružno pače, animirana serija
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:23 Pink Kids Serija: Oggi
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    11:00 Film+ Serija: Pljačka u sred dana
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:10 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    12:30 Pink Kids Serija: Yattaman
    12:45 RTS 1 Zločinački umovi, serija ®
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    13:30 Eurosport Snuker: Svetska serija u Irskoj
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:05 FOX Serija: Svi mrze Krisa ®
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    14:30 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    15:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 11
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:05 RTV 1 Pustolovine Marka i Maje, crt. serija ®
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:05 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    16:00 Pink Serija: Ljubav je večna
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:00 Kanal D Čarli Čaplin, igrana serija
    16:00 Film+ Serija: South Park ep. 037
    16:10 RTV 1 Profajler, serija
    16:20 HRT 2 Dragi Johne 1, serija
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:40 HRT 2 Prijatelji 1, serija
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:00 HRT 2 Prijatelji 1, serija
    17:00 Film+ Serija: Marfijev Zakon ep. 01
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 RTV 1 Otkačena plavuša, serija
    17:25 HRT 2 Carstvo, serija
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:10 Ultra Serija: Nova porodica Adams
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    18:30 Pink Anali, serija
    18:41 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:55 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    19:05 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:21 RTS 2 Šumska škola, serija
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    20:05 RTS 1 Bolji život, serija
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:10 HRT 1 Luda kuća 4, TV serija
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    20:50 HRT 1 Antički Rim, dok. serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:00 Film+ Serija: South Park ep. 038
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    22:45 HRT 2 Zakon i red: Zločinačke nakane 2, serija
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:05 RTS 1 Zločinački umovi, serija
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:05 Košava Sponzoruše, serija
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
    23:35 HRT 2 Pepper Denis, serija

  9. #9
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    ponedeljak, 29. jun 2009.



    07:50 ESPN classic Summer Olympics Film
    08:30 Pink Kids Film
    09:00 Pink Film: Pusti snovi
    10:40 B92 Info Dok. film: Ko je ubio Antu Markovića
    11:25 FOX Film: Odmetnik Džosi Vels ®
    13:05 RTS 1 Oliver Tvist, film
    13:25 HRT 1 Mladi magičar, film
    13:40 ESPN classic Summer Olympics Film
    14:00 RTS 2 Džesi, film
    16:00 Pink Kids Film: Božićna pesma
    16:00 RTV 1 Crtani film
    17:30 Fashion TV Fashion & Film
    17:45 RTV 1 Crtani film
    19:00 Fashion TV Fashion & Film
    19:00 Enter Crtani Film
    19:20 HRT 2 Crtani film
    19:40 HBO Filmovi i zvezde
    20:00 B92 Film: Pingvinska posla
    20:00 Enter Film: Dzejn Ejr
    20:05 HRT 2 Skejteri, film
    20:30 Fashion TV Fashion & Film
    21:00 FOX Film: Ćerka musketara
    21:00 Avala Film: Ovo je more
    21:00 OBN Čudovište, film
    22:10 RTS 1 Kad porastem biću kengur, film
    22:10 HRT 2 Otporan na metke, film
    22:50 RTS 2 Pesma vrabaca, film



    Serije

    ponedeljak, 29. jun 2009.


    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 Avala Serija: Osveta
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    07:25 HRT 2 Krava i pile, crtana serija
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 HRT 2 Ranč kod Pikove sedmice, serija za djecu
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:40 RTV 1 Tarzan, serija
    08:45 HRT 2 O.C. 4, serija za mlade
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:08 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    09:32 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    09:58 RTS 2 Šumska škola, serija
    10:00 RTV 1 Profajler, serija ®
    10:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 13
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:00 HRT 2 Na prvi pogled, serija za mlade
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:23 Pink Kids Serija: Oggi
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:45 RTV 1 Profajler, serija ®
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    10:50 Enter Serija: Degrassi
    11:00 Film+ Serija: Marfijev zakon
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:10 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    11:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    12:20 RTS 1 Bouns, serija ®
    12:20 Ultra Serija: Blobheads
    12:30 Pink Kids Serija: Yattaman
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    13:35 RTV 1 Vrelina Akapulka, serija ®
    14:05 FOX Serija: Svi mrze Krisa ®
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    14:35 RTS 1 Kako sam upoznao vašu mamu, serija
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    15:00 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 14
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:00 Pink Serija: Ljubav je večna
    16:00 Film+ Serija: South Park
    16:03 RTS 1 Bolji život, serija ®
    16:10 RTV 1 Vrelina Akapulka, serija
    16:20 HRT 2 Dragi Johne 1, humoristična serija
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:40 HRT 2 Prijatelji 1, humoristična serija
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:00 Film+ Serija: Marfijev zakon ep. 04
    17:00 HRT 2 Prijatelji 1, humoristična serija
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 HRT 2 Carstvo, serija
    17:25 RTV 1 Otkačena plavuša, serija
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:00 Enter Serija: Izlog Strasti
    18:10 Ultra Serija: Blobheads
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 Pink Anali, serija
    18:40 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:45 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    18:55 Enter Serija: Čarli Čaplin
    19:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:10 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    20:00 Studio B Serija
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:10 RTS 1 Bolji život, serija
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    21:00 Film+ Serija: South Park ep. 041
    21:00 RTV 1 Detektiv Putilin, serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:30 Enter Serija: Degrassi
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:00 Enter Serija: Nastrane Priče
    23:00 Košava Sponzoruše, serija
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®

  10. #10
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7,427
    Post Thanks / Like
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Rep Power
    26

    Default

    Filmovi

    utorak, 30. jun 2009.



    08:31 Pink Kids Film
    09:15 Pink Film: Ptice koje ne polete
    10:15 HRT 1 Otkrivanje Marsa, dok. film
    11:05 HRT 1 Velike filmske ljepotice, dok. serija
    11:15 Enter Crtani Film
    11:25 FOX Film: Ćerka musketara ®
    12:10 B92 Film: Pingvinska posla ®
    13:25 HRT 1 Povratak bandita, film
    13:30 RTS 1 Oliver Tvist, engleski film
    13:35 RTV 1 Tigrovo carstvo, film ®
    14:00 RTS 2 Uhvati zvezdu padalicu, film
    14:02 Kanal D Crtani filmovi
    14:50 HRT 1 Bolidu me godine, dok. film
    16:00 RTV 1 Crtani film
    16:09 Pink Kids Film: Beti u svemiru
    17:45 RTV 1 Crtani film
    19:00 Enter Crtani Film
    19:20 HRT 2 Crtani film
    20:05 HBO Bratz: film
    20:40 OBN Prime cut, film
    20:45 HRT 1 Neobično oružje: Saveznici, dok. film
    21:00 FOX Film: Dan apokalipse
    21:00 B92 Film: Prsten Nibelunga
    22:00 Fashion TV Fashion & Film
    22:00 Pink Kids Film
    22:10 Košava Film: Snegovi Kilimandžara
    23:20 OBN Zlatni zmaj, film ®
    23:50 HRT 2 Ormar, francuski film
    00:00 TV1000 Film za odrasle
    00:12 Pink Kids Film
    00:45 Pink Film: Nečija ćerka
    01:15 RTS 1 Intimne stvari, film
    02:00 TV1000 Film za odrasle
    02:30 Pink Film: Divlji cimeri
    03:33 RTS 2 Uhvati zvezdu padalicu, film ®
    04:00 Pink Film: Nečija ćerka ®
    04:10 HBO Bratz: film



    Serije

    utorak, 30. jun 2009.


    06:30 Avala Serija: SMS
    07:00 HRT 2 Mali titani, crtana serija
    07:00 Avala Serija: Osveta
    07:25 HRT 2 Krava i pile, crtana serija
    08:00 FOX Serija: Slomljeno srce ®
    08:20 HRT 2 Ranč kod Pikove sedmice, serija za djecu
    08:20 Happy TV Serija: Ben 10
    08:40 RTV 1 Tarzan, serija
    08:45 HRT 2 O.C. 4, serija za mlade
    08:50 FOX Serija: Viktorija
    08:50 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    09:00 Avala Serija: Rat u kući
    09:05 HRT 1 Bolničke priče, serija
    09:08 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    09:20 Happy TV Serija: Fantomacan
    09:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    09:32 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    09:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    09:50 RTV 1 Vrelina Akapulka, serija ®
    09:58 RTS 2 Šumska škola, serija
    10:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 14
    10:00 Pink Kids Serija: Spiderman
    10:00 Metropolis Serija: Profa ®
    10:04 RTS 2 Gomboce, animirana serija
    10:15 Happy TV Serija: Idemo uživo
    10:24 Pink Kids Serija: Oggi
    10:35 RTV 1 Detektiv Putilin, serija ®
    10:40 Happy TV Serija: Bleach
    10:47 Pink Kids Serija: Širli Holms
    10:50 Enter Serija: Degrassi
    11:00 Film+ Serija: Marfijev zakon ep. 04
    11:05 HRT 1 Velike filmske ljepotice, dok. serija
    11:05 RTS 1 Alijas, serija ®
    11:10 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    11:11 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    11:30 Pink Serija: Alo, alo ®
    12:20 Ultra Serija: Blobheads
    12:31 Pink Kids Serija: Yattaman
    12:45 RTS 1 Bouns, serija
    13:00 Metropolis Serija: Profa
    14:05 Happy TV Serija: Buntovnici
    14:15 Pink Serija: Rubi
    14:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode
    14:50 Happy TV Serija: Grad Vombata
    15:00 Avala Serija: Živa vatra
    15:00 HRT 2 Obični ljudi, TV serija
    15:00 Film+ Serija: Stjuardese ep. 15
    15:05 Happy TV Serija: Fantomacan
    15:30 FOX Serija: Slomljeno srce
    15:35 RTV 1 Frejžer, serija ®
    15:35 Happy TV Serija: Ben 10
    16:00 Pink Serija: Ljubav je večna
    16:00 Film+ Serija: South Park ep. 041
    16:00 Happy TV Serija: Nindža kornjače
    16:10 RTV 1 Vrelina Akapulka, serija
    16:13 RTS 1 Bolji život, serija ®
    16:20 HRT 2 Dragi Johne 1, humoristična serija
    16:30 Happy TV Serija: Idemo uživo
    16:40 HRT 2 Prijatelji 1, humoristična serija
    16:55 Happy TV Serija: Bleach
    17:00 Film+ Serija: Marfijev zakon ep. 05
    17:00 HRT 2 Prijatelji 2, humoristična serija
    17:00 Pink Napušteni anđeo – serija
    17:20 Happy TV Serija: Mračno proročanstvo
    17:25 RTV 1 Otkačena plavuša, serija
    17:25 HRT 2 Carstvo, serija
    17:30 Studio B Serija: Porodica Serano
    17:30 Pink Kids Serija: Spiderman
    17:53 Pink Kids Serija: Oggi
    18:00 Enter Serija: Izlog Strasti
    18:10 Ultra Serija: Blobheads
    18:17 Pink Kids Serija: Širli Holms
    18:30 Pink Anali, serija
    18:40 Pink Kids Serija: Avanture iz knjige vrlina
    18:45 RTS 2 Slon Bendžamin, animirana serija
    18:55 Enter Serija: Čarli Čaplin
    19:04 Pink Kids Serija: Yattaman
    19:05 FOX Serija: Ubistva u Midsomeru
    19:11 RTS 2 Garfild i prijatelji, animirana serija
    19:20 Avala Serija: Svi vole Rejmonda
    19:30 Košava Zabranjena ljubav (Klon), serija
    19:35 RTS 2 Šumska škola, serija
    20:05 HRT 2 Holding, TV serija
    20:05 Avala Serija: Živa vatra
    20:10 RTS 1 Bolji život, serija
    20:30 RTV 1 Frejžer, serija
    21:00 Studio B Serija: Holiouks
    21:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti
    21:00 RTS 2 Alijas, američka serija
    21:00 Film+ Serija: South Park ep. 042
    21:45 HRT 2 Lopov, serija
    21:55 Ultra Serija: Felicity
    22:30 Enter Serija: Degrassi
    22:35 HRT 2 Lopov, serija
    22:35 Studio B Serija: Porodica Serano
    22:40 Ultra Serija: Parovi
    23:00 Avala Serija: Rat u kući ®
    23:05 Ultra Serija: Top Gear
    23:05 RTS 1 Bouns, serija
    23:25 HRT 2 Zovem se Earl 3, humoristična serija
    23:30 Avala Serija: Svi vole Rejmonda ®
    23:45 HRT 1 Dosjei X (8), serija
    00:00 Pink Serija: Alo, alo
    00:00 Avala Serija: Zločini iz prošlosti ®
    00:00 Ultra Serija: Fast Show
    00:05 RTV 1 Vrelina Akapulka, serija ®
    00:05 B92 Serija: Džeriko
    00:20 Košava Sponzoruše, serija
    00:28 RTS 1 Posetioci iz praiskona, serija
    00:30 HRT 1 Zvjezdane staze: Voyager 1, serija
    00:50 RTV 1 Časni ljudi, serija ®
    01:00 Studio B Serija: Holiouks
    01:15 HRT 1 Lopov, serija
    02:00 HRT 1 Lopov, serija
    02:30 Avala Serija: SMS ®
    02:45 HRT 1 Zovem se Earl 3, humoristična serija
    03:05 HRT 1 Carstvo, serija
    03:15 Avala Serija: Osveta ®
    03:30 FOX Serija: Dosije FBI ®
    05:30 Avala Dok. serija: Na tragu prirode ®
    05:30 FOX Serija: Dosije FBI ®

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •