Welcome to LIGHT Forum.......The place to be.......Enjoy your stay and have fun ....

Announcement

Collapse
No announcement yet.

[*OS/APK/Apps] Windows PC'de Android APK Uygulamaları Nasıl Oynanır

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• [*OS/APK/Apps] Windows PC'de Android APK Uygulamaları Nasıl Oynanır

Android uygulamalarını Windows PC'de çalıştırmak, iyi bir Android emülatörü ile kolayca yapılabilir.

Sadece Android cihazlarda oynayabilecek, aynı zamanda Windows 7, 8 veya 10 bilgisayarda çalışacak şekilde ayarlanabilecek birçok iyi Android uygulaması (APK) vardır.
    Bu, yalnızca Morphix, Popcorn Time ve daha pek çok popüler Android Uygulaması gibi Android cihazlarda bulunan uygulamaları kullanmak için iyi bir seçenek olabilir.APK, android paket kiti anlamına gelir ve Android Uygulamalarının Windows ile .EXE dosyasıyla aynı şekilde geldiği biçimdir.

Bir Windows bilgisayarında APK oynamak için hem ücretsiz hem de ücretli birçok Emülatöre ihtiyaç vardır.
    Windows içinde bir APK öykünücüsü çalıştırmak, bir program öykünücünün içinde çalıştığında daha da fazlasına ihtiyaç duyacak çok fazla bilgi işlem kaynağı kullanabilir.
    En az Çift Çekirdekli CPU ve 4 GB RAM'e sahip bir bilgisayar, çoğu emülatörün çalışması için gereken minimum gereksinimdir, ancak en az 8 GB RAM'li bir Dört Çekirdekli önerilir.
    Çoğu yeni bilgisayarın bir sorunu olmamalıdır, ancak bilgisayarınız yavaş çalışırsa uygulamaları yavaşça oynatabilir.
    İşte PC'nizin APK dosyalarını oynatmasını sağlayacak en iyi ücretsiz emülatörlerin bir listesi.

Windows için En İyi Ücretsiz Android Emülatörleri

1. BlueStacks
      En popüler seçenek ücretsiz ve çok iyi çalışan BlueStacks.
      APK'ler Google Play Store'dan yüklenebilir veya manuel olarak indirilip yüklenebilir. Kurulumu kolay ve basittir.Oturum açmak ve Google Play Store'u kullanmak için bir Google Gmail adresiniz olduğundan emin olun.

BlueStacks Web Sitesi

2. memu
      MEmu, Windows 10'da Android çalıştırmanıza izin veren en iyi çalışan ve en iyi uyarlanmış uygulamalardan biridir.
      Oyun düşünülerek tasarlanan MEmu, PC klavyesi ve fare kontrollerini ve oyun patentlerini yapısına ve yanıt sürelerine entegre etmek için harika bir iş çıkarıyor.
      Uygulamaları ve oyunları yandan yüklemeyi ve zorunlu minimum pencere boyutunu kolaylaştıran bir ton işlevsellik vardır. Bu, pencerenin asla kullanılamayacak kadar küçük olmamasını sağlar.
      MEmu'nun en son sürümü aynı anda birden fazla Android örneğini çalıştırmanıza izin veriyor. Böylece farklı hesapları kullanarak aynı hesapta veya aynı oyunun örneklerinde farklı oyunlar oynayabilirsiniz.
      Bazı insanlar reklam tarafından ertelenebilir, ancak orada en pürüzsüz Android emülatörlerinden birini ödemek için küçük bir fiyattır.
      MEmu Web Sitesi

3. Mutluluk
      Bliss OS, bu işletim sisteminin mevcut en iyi Android işletim sistemlerinden biri haline gelmeye açık bir proje olarak başladı.
      Bu işletim sistemi, PC işletim sisteminde tam özellikli bir Android olmayı amaçlayan gerçek bir çoklu görev görevidir ve çift önyükleme için bir yükleyici paketi ile birlikte gelir.
      Bu, Bliss'i Android için bağımsız bir işletim sistemi olarak çalıştırmayı beklemeniz gerektiği anlamına gelir.
      Ayrıca Google Play ile önceden yüklenmiş olarak gelir, böylece PC'nizdeki tüm uygulamalara istediğiniz zaman erişebilirsiniz.
      Diğer bazı projelerin aksine, çok daha kararlı. Birkaç çökme var ama işletim sistemini kullanımınızı etkileyecek hiçbir şey yok.
      Bliss Web Siteleri

4. Nox Uygulama Oynatıcı
      Nox, bazı güzel özelliklere sahip APK'lar için başka bir popüler emülatördür.
      Böyle bir özellik, çok yararlı olabilecek ne kadar bilgi işlem kaynağı kullanabileceğidir. Ayrıca, ekran çözünürlüklerini ayarlamanın yanı sıra bir akıllı telefonu veya tableti taklit edebilir.

Bir APK yükledikten sonra masaüstünde hızlı bir şekilde açmak için bir kısayol ayarlanabilir, bu da güzel bir özelliktir.
      Big Nox Web Sitesi

5. Droid4X
      Droid4X, ileri düzey kullanıcılar için iyi bir emülatördür ve yüklü Google Play Store ile birlikte Köklü olarak gelir.
      İndirilen bir APK'yı yüklemek, Windows ortamından otomatik olarak Droid4X'e kurulacaktır.

Droid4X Web Sitesi

Özet
    Android işletim sistemini bir bilgisayarda çalıştırmak artık yukarıdaki çözümlerle Windows PC'nizi tam özellikli bir Android işletim sistemine dönüştürebilen bir hayal değil.
    Her emülatör farklı kullanıcılar için uygundur, ancak özel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, herkes için bir şey vardır.
    Android Uygulamaları bir Windows bilgisayarda çalıştırmak, iyi bir emülatör yükleyerek kolay bir iştir.
    En popüler olanlardan bazıları ile birçok mevcut.
    Bazen bazı donanım ve Windows sürümlerinde sorun yaşayabilirler. Biriyle ilgili bir sorununuz varsa, makinenizde çalışan başka bir tane takmanız gerekebilir.
    Bir Windows Android emülatörünün yüklü olması, mevcut birçok Android Uygulamasını çalıştırmak için güzel bir seçenektir.
Working...
X